Szkoła Podstawowa im. Ignacego Solarza w Gaci


Menu główne

Szkoła
Dane szkoły
Historia - dzieje szkoły w Gaci
Nauczyciele
Kalendarz roku szkolnego 2021/22
Aktualności
Zajęcia pozalekcyjne
Dla rodziców
Konkursy
Nasze osiągnięcia
Biblioteka szkolna
Pedagog
Szkoła Podstawowa
Patron
Klasy
Plan lekcji
Programy nauczania
Podręczniki szkolne
Wymagania programowe
Lektury
Gimnazjum
Patron

Klasy Szkoły Podstawowej


  • Klasa I

    Wychowawca - mgr Ewelina Bielówka
    Uczniowie:
    1. Brożbar Malwina
    2. Brożbar Michał
    3. Brzeska Izabela
    4. Czechowicz Zuzanna
    5. Drozd Jagoda
    6. Karczmarz Kinga
    7. Łyszczarz Lena
    8. Niemczak Jakub
    9. Stącel Julia
    10. Szczepanik Julia
    11. Ziemniak Maciej


  • Klasa II

    Wychowawca - mgr Bernadetta Lonc
    Uczniowie:
    1. Bar Emilia
    2. Bemben Karol
    3. Brożbar Nikodem
    4. Bytnar Łukasz
    5. Cwynar Izabela
    6. Cyran Maja
    7. Dzień Martyna
    8. Lonc Nikola
    9. Michalik Izabela
    10. Ryznar Zuzanna
    11. Zając Kacper


  • Klasa III

    Wychowawca - mgr Lucyna Balawender
    Uczniowie:
    1. Balawejder Anna
    2. Bącal Dorota
    3. Bemben Anna
    4. Brożbar Alicja
    5. Drozd Julia
    6. Drozd Karol
    7. Homik Piotr
    8. Kędziora Dawid
    9. Kmuk Jakub
    10. Kubek Gracjan
    11. Marszałek Piotr
    12. Miara Michał
    13. Sierżęga Izabela
    14. Szlęk Jakub
    15. Ulman Natalia
    16. Ziemniak Diana


  • Klasa IV

    Wychowawca - mgr Sabina Zardzewiały
    Uczniowie:
    1. Balawejder Filip
    2. Balawender Milena
    3. Bącal Krzysztof
    4. Broda Kamila
    5. Brożbar Joanna
    6. Brożbar Matylda
    7. Brożbar Wojciech
    8. Homa Milena
    9. Jakielaszek Julia
    10. Kosior Maja
    11. Piejko Bartłomiej
    12. Piejko Maciej
    13. Rosół Oliwia
    14. Skawina Małgorzata
    15. Szylar Kinga
    16. Tonia Piotr
    17. Wrona Milena


  • Klasa V

    Wychowawca - mgr Dorota Winter
    Uczniowie:
    1. Brożbar Barbara
    2. Cwynar Michał
    3. Dziedzic Patrycja
    4. Homik Paweł
    5. Kowal Bartosz
    6. Litwin Martyna
    7. Natońska Ewa
    8. Ogryzek Emilia
    9. Panek Michał
    10. Piórkowski Mikołaj
    11. Sierżęga Ewa
    12. Sochacka Zofia
    13. Stęchły Julia
    14. Szewczyk Daria
    15. Szewczyk Jakub
    16. Szlęk Sebastian
    17. Szpiłyk Kacper


  • Klasa VIIa

    Wychowawca - mgr Anna Piwoda
    Uczniowie:
    1. Balawejder Nikola
    2. Balawender Gabriela
    3. Bemben Zofia
    4. Domino Jakub
    5. Henclik Dawid
    6. Huc Tobiasz
    7. Karczmarz Oliwia
    8. Kądziołka Julia
    9. Lonc Patrycja
    10. Panek Karolina
    11. Pluciński Oskar
    12. Puszkarz Maksymilian
    13. Sigda Aleksandra
    14. Styœ Kamila
    15. Szpiłyk Jakub
    16. Świątek Jan
    17. Tonia Maciej
    18. Wyczarska Amelia
    19. Zajšc Konrad
    20. Zgłobicka Julia
    21. Zgłobicki Kacper
    22. Zięba Wiktoria
    23. Żygadło Emilia


  • Klasa VIIb

    Wychowawca - mgr Bożena Lasek
    Uczniowie:
    1. Balawejder Brajan
    2. Balawejder Marcin
    3. Brożbar Wioletta
    4. Buryło Hubert
    5. Drozd Gabriel
    6. Gala Maciej
    7. Homik Sebastian
    8. Kędziora Gabriela
    9. Kochman Zofia
    10. Kozubek Aleksandra
    11. Kubek Alicja
    12. Markowski Konrad
    13. Marszałek Kinga
    14. Ogryzek Bartosz
    15. Piejko Hubert
    16. Piejko Łukasz
    17. Ryznar Kamil
    18. Socha Bartosz
    19. Sowa Miłosz
    20. Szewczyk Blanka
    21. Szlęk Bartłomiej
    22. Szpiłyk Rafał
    23. Trojanowski Gabriel
    24. Ząbroń Anna
    25. Ziemniak Marek


  • Klasa VIIIa

    Wychowawca - mgr Renata Wiœniowska
    Uczniowie:
    1. Bącal Wojciech
    2. Bieniasz Roksana
    3. Bondyra Daria
    4. Brożbar Bogdan
    5. Brożbar Magdalena
    6. Brzeska Zuzanna
    7. Czechowicz Klaudia
    8. Dzień Maciej
    9. Fołta Patrycja
    10. Jakielaszek Mateusz
    11. Jurczak Karol
    12. Kaszuba Mariola
    13. Kołcz Kinga
    14. Lecki Szymon
    15. Panek Anna
    16. Rabuszko Weronika
    17. Sochacka Maria
    18. Szczepankiewicz Andżelika
    19. Szewczyk Karol
    20. Świątek Kuba
    21. Wyczarski Maciej
    22. Ziemniak Jakub
    23. Zubek Paweł


  • Klasa VIIIb

    Wychowawca - mgr Renata Wrona
    Uczniowie:
    1. Bieniasz Paulina
    2. Borcz Bartosz
    3. Borcz Dariusz
    4. Drabik Karolina
    5. Drozd Wiktoria
    6. Hawro Maciej
    7. Homik Dominik
    8. Homik Rozalia
    9. Kalamarz Krzysztof
    10. Kasprzyk Kacper
    11. Kijanka Braian
    12. Kochmański Michał
    13. Kuźniar Krystian
    14. Leœniowska Nikola
    15. Markowska Martyna
    16. Osikowska Antonina
    17. Sekreta Krzysztof
    18. Sobek Mateusz
    19. Szczepankiewicz Dawid
    20. Szczepankiewicz Izabela
    21. Szewczyk Julia
    22. Turkiewicz Artur